Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
MSI monitor PRO MP275QPG, 27" IPS, WQHD, 100Hz, 1ms, Adaptive Sync, 2xHDMI, DP, zvučniciID EK000785727
MSI monitor PRO MP275QPG, 27" IPS, WQHD, 100Hz, 1ms, Adaptive Sync, 2xHDMI, DP, zvučniciID: EK000785727
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 164,90 €
- Cijena
- 159,90 €
Dostavljamo već od 14.05.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
- Savršena dijagonala zaslona od 27" za radne prostore namijenjene programiranju, kodiranju i dizajnu web stranica.
- TÜV certificirani zaslon osigurava zaštitu i zdravlje vida.
- MSI EyesErgo tehnologija s Anti-Flicker i Less Blue Light funkcijama pomaže u sprječavanju naprezanja i umora očiju.
- Stopa osvježavanja od 100 Hz pruža bolje iskustvo gledanja s glatkom, beztreperavom slikom.
- MSI Eye-Q Check omogućuje samoprovjeru vida i podsjeća korisnika da napravi pauzu tijekom dulje uporabe monitora.
- Postolje je ergonomski dizajnirano te omogućuje naginjanje, zakretanje, podešavanje visine i okretanje zaslona.
- Održava svestranost pri povezivanju različitih uređaja korištenjem više ulaznih izvora poput HDMI™ i DisplayPort priključaka.
- Standardni VESA dizajn za montažu na zid.
- Dva ugrađena zvučnika.
- Održivo rješenje za zaštitu okoliša.
| Veličina panela | 27“ |
|---|---|
| Rezolucija panela | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Osvježenje | 100 Hz |
| Vrijeme odziva | 1 ms (MPRT) / 4 ms (GtG) |
| Tip panela | IPS |
| Svjetlina (nita) | 300 |
| Kutevi gledanja | 178° (H) / 178° (V) |
| Omjer stranica | 16:9 |
| Kontrast | 1300:1 |
| Adobe RGB / DCI-P3 / sRGB | 100% (CIE 1976) |
| Aktivno područje prikaza (mm) | 596.736 (Š) x 335.664 (V) |
| Veličina piksela (Š x V) | 0.2331 (Š) x 0.2331 (V) |
| Površinska obrada | Mat (anti-glare) |
| Prikaz boja | 1.07 milijardi |
| Dubina boje | 10 bita (8 bita + FRC) |
| Video priključci | |
| HDMI | 2 x HDMI™ 2.0b (WQHD@100Hz) |
| DisplayPort | 1 x DisplayPort 1.2a |
| Audio | |
| Izlaz za slušalice | 1 x Headphone-out |
| Zvučnici | 2 x 2W |
| Ostalo | |
| Kensington Lock | Da |
| VESA montaža | 100 x 100 mm |
| Vrsta napajanja | Unutarnje napajanje |
| Tip proizvoda | Monitori |
| Jamstvo | 3 god |
| Boja | Crna |
| Brand | MSI |
| Namjena monitora | Office |
| Veličina zaslona | 27 " |
| Vrsta ekrana | Flat |
| Tip rezolucije | WQHD |
| Panel | IPS |
| Osvježavanje slike [Hz] | 100 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 1 ms |
| Zvučnici | Da |
| Vidljivi kut | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 300 cd/m2 |
| Omjer slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 2560 x 1440 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 2 |
| DVI | Ne |
| D-Sub | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj DisplayPort | 1 kom |
| Ostalo | Adaptive-Sync, HDMI CEC, Anti-Flicker, Less Blue Light, EyesErgo, Adjustable Stand, Eye-Q Check, Mini-PC Mountable |