Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
MSI PRO MP243X, 23.8" FHD IPS, 100Hz, 4ms, HDMI, DisplayPort, zvučnici, monitorID EK000849997
MSI PRO MP243X, 23.8" FHD IPS, 100Hz, 4ms, HDMI, DisplayPort, zvučnici, monitorID: EK000849997
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 79,90 €
Dostavljamo već od 26.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
PRO MP243X
- Savršena veličina zaslona od 23,8” za radni prostor za programiranje, kodiranje i web dizajn
- Uživajte u glatkom streamingu i online videu uz zapanjujuću jasnoću prikaza zahvaljujući IPS panelu
- TÜV certificirani zaslon štiti vaš vid i održava oči zdravima
- Less Blue Light PRO filtrira štetno plavo svjetlo uz zadržavanje izvornih boja zaslona
- Radite u optimalnom položaju uz podesivi stalak
- Ergonomski softver Display Kit pruža najpraktičniji alat, odgovarajuće boje i način prikaza za svakodnevni rad
- Frekvencija osvježavanja od 100 Hz i vrijeme odziva od 1 ms (MPRT) omogućuju bolje iskustvo gledanja
- Zadržite fleksibilnost za različite uređaje uz više ulaznih priključaka: DisplayPort i HDMI™
- Standardni dizajn kompatibilan s VESA nosačem
- Uvijek vam omogućuje sudjelovanje u online konferencijskim pozivima uz unaprijeđene ugrađene zvučnike snage 3 W
| Brand | MSI |
| Tip proizvoda | Monitor - LCD |
| Frekvencija osvježavanja | 100 |
| Postolje | tilt |
| Boja | Crna |
| Vrsta ekrana | Ravni |
| Zidni nosač (nije uključen) | VESA 75 mm |
| Zvučnici | da |
| Priključci | HDMI,DP |
| Vrijeme odziva | 4 |
| Vidljivi kut (ver.) | 178 |
| Vidljivi kut (hor.) | 178 |
| Kontrast | 1000 |
| Svjetlina | 300 |
| Maksimalna rezolucija | 1920x1080 |
| Panel | IPS |
| Format ekrana | 16:9 |
| Dijagonala | 23,8 |
| Tip proizvoda | Monitori |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Brand | MSI |
| Namjena monitora | Office |
| Veličina zaslona | 23.8 " |
| Vrsta ekrana | Flat |
| Tip rezolucije | Full HD |
| Panel | IPS |
| Osvježavanje slike [Hz] | 100 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 4 ms |
| Zvučnici | Da |
| Vidljivi kut | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 300 cd/m2 |
| Omjer slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 1920 x 1080 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 1 |
| DVI | Ne |
| VGA | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj DisplayPort | 1 kom |