Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Samsung 32" Smart Monitor M7 M70D LS32DM703UUXDU, VA, UHD, 60Hz, 4ms, 2xHDMI, 1xUSB-C, WiFi, Bluetooth, ZvučniciID EK000689208
Samsung 32" Smart Monitor M7 M70D LS32DM703UUXDU, VA, UHD, 60Hz, 4ms, 2xHDMI, 1xUSB-C, WiFi, Bluetooth, ZvučniciID: EK000689208
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Iskoristi 5% popusta u košarici na ovaj proizvod! Ponuda vrijedi do 31.05.2026. ili do isteka zaliha.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 369,00 €
Dodatnih 5% u košarici
Cijena za prvih 100 kupaca
350,55 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Monitori |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Brand | Samsung |
| Namjena monitora | Office |
| Veličina zaslona | 32 " |
| Vrsta ekrana | Flat |
| Tip rezolucije | 4K/UHD |
| Panel | VA |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 4 ms |
| Zvučnici | Da |
| Vidljivi kut | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 300 cd/m2 |
| Omjer slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 3840 x 2160 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 2 |
| DVI | Ne |
| D-Sub | Ne |
| DisplayPort | Ne |
| Broj DisplayPort | 0 kom |
| Ostalo | USB Type-C priključak |