Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Samsung 55" Odyssey Ark (2.gen.) Gaming monitor LS55CG970NUXDU, VA 4K UHD, 165Hz, 1ms, AMD FreeSync Premium Pro, 3x HDMI, DisplayPort, USB Hub, Pivot, Zvučnici, ZakrivljenID EK000577192
Samsung 55" Odyssey Ark (2.gen.) Gaming monitor LS55CG970NUXDU, VA 4K UHD, 165Hz, 1ms, AMD FreeSync Premium Pro, 3x HDMI, DisplayPort, USB Hub, Pivot, Zvučnici, ZakrivljenID: EK000577192
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Iskoristi 5% popusta u košarici na ovaj proizvod! Ponuda vrijedi do 31.05.2026. ili do isteka zaliha.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 1.999,00 €
- Cijena
- 1.449,90 €
Dodatnih 5% u košarici
Cijena za prvih 100 kupaca
1.377,40 €
55" VA Odyssey Gaming Monitor Ark
Saznaj više
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
55" VA Odyssey Gaming Monitor Ark
| Tip proizvoda | Monitori |
| Jamstvo | 3 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Samsung |
| Pivot | Da |
| Namjena monitora | Gaming |
| Veličina zaslona | 55 " |
| Vrsta ekrana | Zakrivljeni |
| Tip rezolucije | 4K/UHD |
| Panel | VA |
| Osvježavanje slike [Hz] | 165 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 1 ms |
| Zvučnici | Da |
| Vidljivi kut | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 600 cd/m2 |
| Omjer slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 3840 x 2160 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 4 |
| DVI | Ne |
| VGA | Ne |
| DisplayPort | Ne |
| Broj DisplayPort | 0 kom |
| Ostalo | USB 2.0 x2, HDCP |