Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Memorija Corsair Vengeance DDR4 2x16GB 3200MHz, DIMM CL16ID EK000616114
Memorija Corsair Vengeance DDR4 2x16GB 3200MHz, DIMM CL16ID: EK000616114
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 92,40 €
Corsair DDR4 Memorijski Modul 16GB
Saznaj više
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Corsair DDR4 Memorijski Modul 16GB
Opis proizvoda
Ovaj memorijski modul marke Corsair pruža odličnu izvedbu za desktop računare. Idealno je rješenje za nadogradnju vašeg računara, nudeći visokokvalitetne performanse i pouzdanu stabilnost.
Specifikacije
| Tip proizvoda | Memorijski moduli |
|---|---|
| Brand | Corsair |
| Tip memorije | DDR4 |
| Takt memorije | 3200 MT/s |
| Napon | 1.35V |
| LED osvjetljenje | Ne |
| Namjena memorije | Desktop računala |
| Format memorije | DIMM |
| Kapacitet memorijskog modula | 16GB |
Prednosti
- Visoka brzina prijenosa podataka od 3200 MT/s za brzu i učinkovitu obradu.
- Kapacitet od 16GB omogućuje rad s velikim količinama podataka i aplikacija.
- Pouzdano i stabilno napajanje pri naponu od 1.35V.
- Kompatibilan s desktop računarima u DIMM formatu.
- Nema LED osvjetljenja, idealan za minimalističke konfiguracije.
| Tip proizvoda | Memorijski moduli |
| Brand | Corsair |
| Tip memorije | DDR4 |
| Takt memorije | 3200 |
| Napon | 1.35 V |
| LED osvjetljenje | Ne |
| Namjena memorije | Za stolna računala |
| Format memorije | DIMM |
| Kapacitet memorijskog modula | 16 GB |