Cratos Cataclysm, Intel Core i7 14700K, 16GB DDR5, 1TB SSD, Nvidia RTX 5070, stolno računaloID EK000833745
Cratos Cataclysm, Intel Core i7 14700K, 16GB DDR5, 1TB SSD, Nvidia RTX 5070, stolno računaloID: EK000833745
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 2.499,90 €
- Cijena
- 2.439,90 €
Cratos Cataclysm Procesor Intel Core i7 14700K Memorija ...
Saznaj više
Dostavljamo već od 09.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Cratos Cataclysm
| Procesor | Intel Core i7 14700K |
| Memorija | 16GB DDR5 |
| Pohrana | 1TB M.2 SSD |
| OS | FreeDOS |
| Grafička kartica | Nvidia RTX 5070 |
| Tip proizvoda | Stolna računala |
| Jamstvo | 2 god |
| Brand | Cratos |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Core I7 |
| Model procesora | 14700K |
| Brzina procesora | 3.4 GHz |
| Broj jezgri procesora | 20 |
| RAM memorija | 16 GB |
| Zasebna grafička kartica | Da |
| Vrsta grafičke kartice | nVidia |
| Model grafičke kartice | GeForce RTX 5070 |
| Memorija grafičke kartice | 12 GB |
| SSD 1 | 1024 GB |
| Operativni sustav | Free Dos |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Miš | Ne |
| Tipkovnica | Ne |