Xiaomi Redmi Pad 2 4GB/128GB, Silver, tabletID EK000860731
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 199,00 €
Dostavljamo već od 05.06.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
- Mediatek Helio G100 Ultra procesor
- 7600 mAh baterija
- 8MP glavna kamera
Xiaomi Redmi Pad 2
Xiaomi tablet donosi praktičan 9.7“ IPS LCD zaslon za ugodno gledanje, surfanje i svakodnevno korištenje. Pokreće ga osmojezgreni procesor uz 4 GB RAM memorije i 128 GB interne memorije, dok baterija kapaciteta 7600 mAh pruža pouzdanu autonomiju tijekom dana. Uz 8 MP stražnju kameru, 5 MP prednju kameru i USB Tip-C priključak, spreman je za rad, zabavu i videopozive.
Pripremite se za ugodno iskustvo gledanja, igranja i surfanja jer Xiaomi tablet dolazi s 9.7“ IPS LCD zaslonom koji pruža jasan i pregledan prikaz sadržaja. Kompaktna veličina zaslona čini ga praktičnim za svakodnevno korištenje kod kuće, na poslu ili u pokretu, bilo da gledate videozapise, čitate, pregledavate internet ili koristite omiljene aplikacije.
Ispod elegantnog srebrnog ili sivog kućišta skriva se osmojezgreni procesor, spreman za svakodnevne zadatke, multitasking i zabavu. Uz 4 GB RAM memorije i 128 GB interne memorije, tablet omogućuje dovoljno prostora za aplikacije, fotografije, dokumente i multimediju. Uređaj radi na Xiaomi HyperOS 3 operativnom sustavu, koji donosi moderno i intuitivno korisničko iskustvo.
Najdraže trenutke zabilježite uz 8 MP stražnju kameru, dok s 5 MP prednjom kamerom možete bezbrižno uživati u videopozivima s obitelji ili prijateljima, snimanju selfie fotografija ili praćenju online predavanja. Baterija kapaciteta 7600 mAh pruža pouzdanu autonomiju za sate korištenja, a USB Tip-C priključak omogućuje jednostavno i praktično punjenje.
Xiaomi je tehnološki brend osnovan u travnju 2010. godine u Kini kao tvrtka za potrošačku elektroniku i pametnu proizvodnju. Najpoznatiji su po pametnim telefonima, ali tvrtka proizvodi i širok spektar drugih uređaja od pametnih satova, bežičnih slušalica, tableta, televizora do raznih kućanskih uređaja ili romobila. Spajajući različite proizvode unutar jednog ekosistema, korisnici mogu jednostavno povezati i kontrolirati većinu Xiaomi uređaje na jednom mjestu, čime se stvara ugodno i jednostavno korisničko iskustvo. Xiaomi teži izgradnji održivog svijeta – odgovoran dizajn i održiva proizvodnja! Xiaomi uređaji dizajnirani su tako da olakšavaju svakodnevicu, a o tome svjedoče i mnoge pozitivne recenzije korisnika.
Misija Xiaomija je kreirati inovativne proizvode s odličnim omjerom cijene i kvalitete kako bi brend bio pristupačan svima, što tumači i njihov moto “inovacija za sve”. Takva politika dovela je brend do toga da postane jedan od vodećih globalnih proizvođača.
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Srebrna |
| Brand | Xiaomi |
| Veličina zaslona | 9.7 " |
| Broj jezgri procesora | 8 |
| Operativni sustav | Android 16 |
| RAM memorija | 4 GB |
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Stražnja kamera | 8MP |
| Priključak | USB Tip-C |
| Prednja kamera | 5MP |
| Mobilni podatci | Ne |
| Kapacitet baterije | 7600 mAh |
| Interna memorija | 128 GB |