Školska torba set, anatomska, 4u1, Herlitz, ultralight butterflyID EK000604016
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 109,99 €
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Torba školska set Ultralight Butterfly
Naša torba školska set Ultralight Butterfly savršen je izbor za sve školarce! Ovaj set sadrži sve što je potrebno za školski dan:
- Školsku torbu (iznimno lagana, dimenzija: 28x36x21 cm, težina: 750 g, kapacitet: 15 l)
- Vrećicu za tjelesni
- Pernicu praznu s jednim zipom i dva preklopa za 16 komada pribora
- Pernicu vrećicu okruglu
Torba je anatomska s ergonomskim oblikovanim leđnim dijelom koji omogućava protok zraka, što osigurava udobnost pri nošenju. Podesive naramenice i remenčići za podešavanje pružaju dodatnu prilagodljivost, dok kopča na klik omogućava lako otvaranje i zatvaranje.
Snažno reflektirajući sigurnosni dijelovi poboljšavaju vidljivost djeteta u prometu. Torba također ima džepić na zip s prednje strane i džepove na bočnim stranama za dodatnu funkcionalnost. Na poklopcu torbe nalazi se motiv na čičak koji se može mijenjati, čime se postiže osobni stil i jedinstvenost.
Motiv: Butterfly
| Tip proizvoda (školski pribor) | Školski ruksaci |
| Brand | Herlitz |
| Razred | 1.-4. razred O.Š. |
| Spol | Ženski |
| Motiv | Životinje |
| Vrsta torbe/ruksaka | Set 4u1 |
| Volumen | 15 l |
| Visina | 36 cm |
| Širina | 21 cm |
| Duljina | 28 cm |
| Težina | 750 g |
| Tip proizvoda | Školski pribor |