Gorenje mikrovalna BM251SG2BGID EK000417933
Gorenje mikrovalna BM251SG2BGID: EK000417933
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 429,99 €
- Cijena
- 349,00 €
-5% u košarici
Gorenje mikrovalna BM251SG2BG
Saznaj više
Dostavljamo već od 03.04.2026
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Gorenje mikrovalna BM251SG2BG
| Širina | 59.5 cm |
| Zaslon | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 38.8 cm |
| Upravljanje | Zaslon na dodir |
| Tip proizvoda | Mikrovalne pećnice |
| Timer | Da |
| Snaga mikrovalova | 900 W |
| Snaga grilla | 1000 W |
| Promjer rotirajućeg tanjura | 31.5 cm |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Odmrzavanje | Da |
| Neto težina | 19.5 kg |
| Kapacitet pećnice | 25 l |
| Jamstvo | 5 god |
| Dubina | 40.1 cm |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Broj stupnjeva snage | 5 |
| Brand | Gorenje |
| Boja | Crna |