Školska torba, anatomska, Herlitz Loop, JednorogID EK000538202
Školska torba, anatomska, Herlitz Loop, JednorogID: EK000538202
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 85,56 €
Značajke: Materijal: poliester Dimenzije: 31 x 37 x 22 cm Glavni pretinac sa 2 džepa Dodatan džep na zi...
Saznaj više
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Značajke:
- Materijal: poliester
- Dimenzije: 31 x 37 x 22 cm
- Glavni pretinac sa 2 džepa
- Dodatan džep na zip s prednje strane i džepovi sa strane
- Anatomska prozračna leđa
- Podesive podložene naramenice
- Dijelovi sa reflektirajućim materijalom
- Plastično dno
- Vodonepropusan materijal
- Težina torbe: cca 950 g
| Tip proizvoda (školski pribor) | Školski ruksaci |
| Brand | Herlitz |
| Razred | 1.-4. razred O.Š. |
| Spol | Ženski |
| Vrsta torbe/ruksaka | Anatomski |
| Visina | 37 cm |
| Širina | 22 cm |
| Duljina | 31 cm |
| Težina | 950 g |
| Tip proizvoda | Školski pribor |