Školski ruksak, anatomski, Target Superlight 2 Face Petit, Football ActionID EK000536295
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 86,50 €
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Školski ruksak ima samo 840 g i dizajniran je posebno za djecu koja pohađaju prve razrede osnovnih škola - prvu trijadu. Naramenice su bogato obložene i podesive su po dužini kako bi dijete uvijek imalo ruksak na odgovarajućoj visini.
Ergonomska čvrsta leđa izdašno su presvučena vrhunskim materijalima i konstruirana tako da zrak dobro cirkulira i sprječava znojenje, što znači da je ruksak vrlo ugodan za nošenje.
Mnogi roditelji ljetom ne razmišljaju o zimi, ali Target da. Kada su dani kraći svakako je važno da je dijete vidljivo u mraku. Zbog toga školska torba Superlight ima reflektivne materijale na svim stranima. Dijete je tako bolje vidljivo u mraku.
Školska torba ima i tvrdo dno, koje je malo više od poda tako da torba ne dođe u kontakt s prljavštinom ili vodom na podu.
Torba također ima ugrađene odlične SBS Zipper patentne zatvarače.
Značajke:
- Volumen: 22 l
- Težina: 840 g
- Dimenzije: 42 x 32 x 18 cm
| Tip proizvoda (školski pribor) | Školski ruksaci |
| Brand | Target |
| Razred | 1.-4. razred O.Š. |
| Spol | Muški |
| Vrsta torbe/ruksaka | Anatomski |
| Volumen | 22 l |
| Visina | 42 cm |
| Širina | 18 cm |
| Duljina | 32 cm |
| Težina | 840 g |
| Tip proizvoda | Školski pribor |