Končar sušilica rublja SR 8VKP0ID EK000290981
Končar sušilica rublja SR 8VKP0ID: EK000290981
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 358,35 €
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Končar sušilica rublja SR 8VKP0 Izvedba:kondenzacijska,
Boja:Bijela,
Kapacitet (kg):8,
Odgoda sušenja,
Upravljanje:elektroničko,
Broj programa pranja:15 ,
Zaštita od procurivanja:Signalizacija prepunjenosti posude kondenzata,
Smanjeno gužvanje (olakšano glačanje),
Razred energetske učinkovitosti:B,
Potrošnja energije (kWh/ciklus):4,68,
Prosječna godišnja potrošnja energije (kWh):561,
Trajanje standardnog programa (min):129,
Visina x Širina x Dubina (cm):85×59,6×60,9,
| Brand | Končar |
| Jamstvo | 5 god |
| Tip proizvoda | Sušilice rublja |
| Energetska klasa | B |
| Tip sušilice rublja | Kondenzacijska |
| Kapacitet sušenja | 8 kg |
| Potrošnja električne energije | 561 kWh/annum |
| Trajanje ciklusa standardnog programa | 129 min |
| Razred kondenzacijske učinkovitosti | B |
| Buka (dB) | 65 dB |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Punjenje | Prednje |
| Broj programa | 15 |
| Program jednostavnog glačanja | Da |
| Program brzog sušenja | Da |
| Automatsko sušenje do željenog stupnja suhoće | Da |
| Program Refresh | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Ne |
| Odgoda početka rada | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 59.6 cm |
| Dubina | 60.9 cm |
| Neto težina | 38.5 kg |
| Bruto težina | 40 kg |