Samsung sušilica rublja Airdresser DF60A8500CG/E2ID EK000429170
Samsung sušilica rublja Airdresser DF60A8500CG/E2ID: EK000429170
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 2.392,54 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | Samsung |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Sušilice rublja |
| Energetska klasa | - |
| Tip sušilice rublja | Kondenzacijska |
| Kapacitet sušenja | 6 kg |
| Potrošnja električne energije | 0 kWh/annum |
| Trajanje ciklusa standardnog programa | 0 min |
| Razred kondenzacijske učinkovitosti | - |
| Buka (dB) | 0 dB |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Punjenje | Prednje |
| Broj programa | 18 |
| Program jednostavnog glačanja | Da |
| Program brzog sušenja | Da |
| Automatsko sušenje do željenog stupnja suhoće | Da |
| Program Refresh | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Ne |
| Odgoda početka rada | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 185 cm |
| Širina | 44.5 cm |
| Dubina | 63.2 cm |
| Neto težina | 85 kg |
| Bruto težina | 92 kg |