Samsung usisavač Jet Bespoke VS20A95843W/GEID EK000434808
Samsung usisavač Jet Bespoke VS20A95843W/GEID: EK000434808
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 796,20 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
3 godine dodatnog Samsung jamstva!Kupnjom odabranih Samsung hladnjaka, perilica rublja, ugradbenih kuhinjskih uređaja u razdoblju od 01.02. do 31.12.2022. dobivate 2+3 dodatne godine jamstva na proizvod.
Kako biste ostvarili pravo na navedene 3 godine dodatnog jamstva, potrebno je ostaviti recenziju na kupljeni uređaj te ga registrirati na internetskoj stranici http://www.samsung5godinajamstva.hr najkasnije 30 dana od datuma kupnje.
Kako biste ostvarili pravo na navedene 3 godine dodatnog jamstva, potrebno je ostaviti recenziju na kupljeni uređaj te ga registrirati na internetskoj stranici http://www.samsung5godinajamstva.hr najkasnije 30 dana od datuma kupnje.
Odredbe i uvjeti na Samsung uvjeti
| Tip proizvoda | Štapni usisavači |
| Brand | Samsung |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crno/Bijela |
| Vrsta | Baterijski |
| Napon baterije | 25.2 V |
| Vrijeme rada | 60 min |
| Vrijeme punjenja | 3.5 h |
| Buka (dB) | 86 dB |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 0.5 l |
| 2u1 | Da |
| 3u1 (usisavanje, brisanje i ručna jedinica) | Ne |
| Mokro usisavanje | Ne |
| LED osvjetljenje | Ne |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Visina | 100 cm |
| Širina | 25 cm |
| Dubina | 21 cm |
| Neto težina | 2.5 kg |