LAVOR visokotlačni perač NINJA PLUS 130 baraID EK000256367
LAVOR visokotlačni perač NINJA PLUS 130 baraID: EK000256367
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 172,41 €
Tri nastavka, Aluminijska glava pumpe. Automatski zaustavni sustav, Brzo spajanje nastavaka. Snaga 1800W, Maksimalni radni tlak 130 bara, Maksimalni protok 420 l/h. Dodatna fiksna četka. Ja...
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Tri nastavka, Aluminijska glava pumpe. Automatski zaustavni sustav, Brzo spajanje nastavaka.
Snaga 1800W, Maksimalni radni tlak 130 bara, Maksimalni protok 420 l/h. Dodatna fiksna četka.
Jamstvo 24 mjeseca.
Snaga 1800W, Maksimalni radni tlak 130 bara, Maksimalni protok 420 l/h. Dodatna fiksna četka.
Jamstvo 24 mjeseca.
| Tip proizvoda | Visokotlačni perači |
| Brand | Lavor |
| Jamstvo | 2 god |
| Snaga | 1800 W |
| Napon | 220 V |
| Maximalni pritisak | 130 bar |
| Maks. radni protok | 420 l/h |
| Dužina crijeva | 6 m |