Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Philips usisavač FC6727/01 SpeedProID EK000267910
Philips usisavač FC6727/01 SpeedProID: EK000267910
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 389,00 €
Philips usisavač FC6727/01
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Philips usisavač FC6727/01
| Brand | Philips |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Plava |
| Vrsta | Baterijski |
| Napon baterije | 21.6 V |
| Vrijeme rada | 40 min |
| Vrijeme punjenja | 5 h |
| Buka (dB) | 80 dB |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 0.4 l |
| 2u1 | Da |
| 3u1 (usisavanje, brisanje i ručna jedinica) | Ne |
| Mokro usisavanje | Ne |
| LED osvjetljenje | Da |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Visina | 17 cm |
| Širina | 37 cm |
| Dubina | 77.2 cm |
| Neto težina | 2.48 kg |