RING sobni bicikl RX 115ID EK000230182
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 199,00 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Sobni bicikl RING RX 115 je sprava odlična za sagorjevanje viška kalorija i poboljšanje kardiovaskularnog sustava, ali i pomaže pri ojačanju muskulature. A sve to u udobnosti vlastitog doma, bez gužvi ili gubljenja vremena na put do teretane!
RING sobni bicikl RX 115 ima digitalni display na kojem lako možete pratiti sljedeće funkcije: potrošnja kalorija, vrijeme vožnje, brzina, pređeni put, scaning, odometer- ukupna km koja se ne može brisati, mjerenje pulsa – mjeri se na rukohvatima-dlanovi, mjesto za telefon, Ipad, novine.
Sobni bicikl ima zamašnjak težine 5 kg i 8 stupnjeva opterećenja.
Uz 8 stupnjeva razine visine sjedišta, te podešavanjem sjedišta gore-dolje, garantirano ćete pronaći idealnu poziciju za vježbanje s pravilnim i zdravim držanjem.
Upravo je ovih osam stupnjeva podešavanja visine sjedišta sjajno obilježje ovog sobnog bicikla za slučajeve kada ga koristi više osoba različitih visina i fizičkih osobina.
Savjet stručnjaka iz Ringa:
SOBNI BICIKL - FUNKCIJA I REZULTATI - najkvalitetnije mršavljenje ćete imati ukoliko sobni bicikl vozite svaki dan barem 45 minuta srednjom brzinom. Tesko ćete smršaviti ukoliko imate prejak ili preslab intenzitet i brzinu vožnje, za najbolje se rezultate prporuča razina otpora 4-5. Trudite se da vam puls bude na 60% vašeg maksimalnog pulsa.
Karakteristike:
• Digitalni ekran (potrošnja kalorija, vrijeme vožnje, brzina, pređeni put, scaning, odometer- ukupan broj km koja se ne može brisati, mjerenje pulsa –mjeri se na rukohvatima - dlanovi). Mjesto za telefon, Ipad, novine.
• 8 stupnjeva opterećenja - magnetni prijenos
• 8 stupnjeva nivoa visine sjedišta; podešavanje sjedišta gore - dole
• Nova high-tech magnetna tehnologija; ojačan prenosni kaiš i ležaj
• Podešavanje ugla upravljača
• Boja metala-mat crna, boja kutije- crna-plavi detalj
• Nivelacija u odnosu na povrsinu na kojoj bicikla-trenazer stoji
• Dimenzije montirane sprave: 91 x 46 x 127,5 cm.
• Težina zamašnjaka: 5 kg.
• Max. težina korisnika: 100 kg
• NW-18 kg, GW 20 kg
• Garancija: 12 mjeseci
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Sobni bicikl i spinning |
| Brand | Ring |
| Podešavanje opterećenja | Ručno podešavanje |
| Težina zamašnjaka | 5 kg |
| Stupnjevi otpora | 8 |
| Mjerenje pulsa | Da |
| Kotači za transport | Ne |
| Funkcije kompjutera | Potrošnja kalorija, vrijeme vožnje, brzina, pređeni put, scaning, odometer- ukupan broj km koja se ne može brisati, mjerenje pulsa |
| Težina sprave | 18 kg |
| Maksimalna nosivost | 100 kg |
| Podešavanje visine sjedišta | Da |
| Podešavanje volana | Ne |