Bosch aparat za filter kavu TKA6A041ID EK000235262
Bosch aparat za filter kavu TKA6A041ID: EK000235262
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 102,20 €
Bosch aparat za filter kavu TKA6A041. Kakav divan dan! Započnite svaki dan u dobrom raspoloženju sa punim okusom kave i modernim dizajnom. Puni okus kave napravljen točno onako kako vam se sviđa za...
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Bosch aparat za filter kavu TKA6A041. Kakav divan dan! Započnite svaki dan u dobrom raspoloženju sa punim okusom kave i modernim dizajnom. Puni okus kave napravljen točno onako kako vam se sviđa zahvaljujući gumbu Aroma+. Odvojivi spremnik vode za jednostavno punjenje.
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Aparati za filter kavu |
| Dubina | 17 cm |
| Neto težina | 2.4 kg |
| Širina | 30 cm |
| Visina | 35 cm |
| Zaslon | Ne |
| Automatsko isključivanje | Ne |
| Kapacitet spremnika za vodu | 1.25 l |
| Snaga aparata za kavu | 1200 W |