Samsung Galaxy FIT3, srebrna, pametni satID EK000586387
Samsung Galaxy FIT3, srebrna, pametni satID: EK000586387
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 79,00 €
- Cijena
- 39,00 €
Dostavljamo već od 08.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Sportski gadgeti |
| Brand | Samsung |
| Boja | Srebrna |
| Jamstvo | 2 god |
| Vrsta artikla | Pametni sat |
| Vrsta zaslona | AMOLED |
| Veličina zaslona | 1.6 " |
| Rezolucija zaslona | 432 x 432 |
| Trajanje baterije (uobičajeno korištenje) | do 12 dana |
| Kapacitet baterije | 208 mAh |
| Materijal (remen) | silikon |
| Senzori | akcelerometar, barometar, žiroskopski senzor, svjetlosni senzor |
| Vodootporan | Da |
| NFC | Ne |
| Masa | 37 g |
| Dubina | 11 mm |
| Širina | 29 mm |
| Visina | 43 mm |