DEWALT akumulatorski multifunkcionalni alat XR 18V, 2X5Ah, punjač i TSTAK - DCS356P2-XJID EK000611444
DEWALT akumulatorski multifunkcionalni alat XR 18V, 2X5Ah, punjač i TSTAK - DCS356P2-XJID: EK000611444
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 502,29 €
DEWALT akumulatorski multifunkcionalni alat XR 18V, 2X5AH, punjač i TSTAK - DCS356P2-XJ Oscilirajući višenamjenski alat koji se napaja baterijom od 18 V XR i ispor...
Saznaj više
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
DEWALT akumulatorski multifunkcionalni alat XR 18V, 2X5AH, punjač i TSTAK - DCS356P2-XJ
Oscilirajući višenamjenski alat koji se napaja baterijom od 18 V XR i isporučuje do 20 000 o/min. Novi selektor s 3 brzine pruža vrhunsku kontrolu brzine i primjene.
Specifikacije
| Napon akumulatora | 18 V |
| Kapacitet akumulatora | 1,30-5,0 Ah |
| Broj okretaja u praznom hodu | 0 – 20.000 min-1 |
| Duljina | 310 mm |
| Težina | 1,06 kg |
| Tip proizvoda | Aku višenamjenski alati |
| Brand | DeWalt |
| Broj baterija u paketu | 2 kom |
| Napon akumulatora | 18 V |