Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
VILLAGER generator VGP 5900S (max 5,4kW) 055117ID EK000581824
VILLAGER generator VGP 5900S (max 5,4kW) 055117ID: EK000581824
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 728,28 €
- Cijena
- 682,00 €
Agregat za struju VGP 5900 S Villager pruža 11,30 h neprekidnog rada pri maksimalnoj snazi od 5,4 kW. Pomoću tri utičnice agregat može napajati električnom energijom sijalice, grijalice, bušilice, ...
Saznaj više
Dostavljamo već od 05.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Agregat za struju VGP 5900 S Villager pruža 11,30 h neprekidnog rada pri maksimalnoj snazi od 5,4 kW. Pomoću tri utičnice agregat može napajati električnom energijom sijalice, grijalice, bušilice, pumpe za vodu itd. Nije preporučljivo prekoračiti navedenu granicu opterećenja.
| Brand | Villager |
| Zapremnina motora | 420 ccm |
| Maksimalna snaga W | 5400 W |
| Vrijeme rada sa tankom goriva | 11 l/h |
| Snaga motora | 9 KS |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Nominalna snaga | 5000 W |
| Maks. izlazni napon | 220 V |
| Elektro start | Da |