BLACK & DECKER visokotlačni perač 130 bara - PW1700SPLID EK000256835
BLACK & DECKER visokotlačni perač 130 bara - PW1700SPLID: EK000256835
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 187,67 €
Black&Decker visokotlačni perač PW 1700 SPL je savršen alat za održavanje kućanstva. Perač je idealno rješenje za bilo koju vrstu površine koja zahtijeva čišćenje. Pribor: pištolj sa brzom s...
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Black&Decker visokotlačni perač PW 1700 SPL je savršen alat za održavanje kućanstva. Perač je idealno rješenje za bilo koju vrstu površine koja zahtijeva čišćenje.
Pribor: pištolj sa brzom spojkom / crijevo 5 m / produžetak koplja / rotacijska mlaznica / podesiva mlaznica / namotaj za crijevo / prozirni filter vode / prskalica za šampon
Pribor: pištolj sa brzom spojkom / crijevo 5 m / produžetak koplja / rotacijska mlaznica / podesiva mlaznica / namotaj za crijevo / prozirni filter vode / prskalica za šampon
| Tip proizvoda | Visokotlačni perači |
| Brand | Black & Decker |
| Jamstvo | 2 god |
| Snaga | 1700 W |
| Napon | 220 V |
| Maximalni pritisak | 130 bar |
| Maks. radni protok | 400 l/h |
| Dužina crijeva | 5 m |