Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
VILLAGER motorna kopačica VTB 842 Prime, 7 KS, 212 cm3, 68 kg, radna dubina 150-300 mmID EK000651156
VILLAGER motorna kopačica VTB 842 Prime, 7 KS, 212 cm3, 68 kg, radna dubina 150-300 mmID: EK000651156
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 378,90 €
VILLAGER motorna kopačica VTB 842 Prime
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
VILLAGER motorna kopačica VTB 842 Prime
Funkcije:
- Transportni kotači
- Sklopiva i podesiva ručka
- 6 standardnih rotora
- 2 diska
- Dimenzije: 1390 x 800 x 1070 mm
- Radna dubina: 150–300 mm
| Specifikacije | |
|---|---|
| Kategorija | Kultivatori |
| Tip motora | Villager |
| Snaga motora | 5,2 kW (3600 okr/min) |
| Zapremina motora | 212 cm³ |
| Tip transmisije | Remen + lanac |
| Masa | 68 kg |
| Linija proizvoda | Orange edition |
| Tip proizvoda | Motorne kopačice |
| Brand | Villager |
| Jamstvo | 2 god |
| Zapremnina motora | 212 ccm |
| Snaga motora | 7 KS |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Maks. radna širina | 150 mm |
| Maks. radna dubina | 300 mm |