REM POWER agregat GSEm 4500 SBID EK000253360
REM POWER agregat GSEm 4500 SBID: EK000253360
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 862,57 €
Rem Power GSEm 4500 SB
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Rem Power GSEm 4500 SB
| Tip proizvoda | Agregati |
| Brand | Rem Power |
| Jamstvo | 2 god |
| Zapremnina motora | 292 ccm |
| Maksimalna snaga W | 4500 W |
| Vrijeme rada sa tankom goriva | 11 l/h |
| Snaga motora | 6.12 KS |
| Pogonsko gorivo | Benzin |
| Nominalna snaga | 4000 W |
| Maks. izlazni napon | 220 V |
| Elektro start | Ne |