Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Podna svjetiljka BAILEY, 2xE27, IP20, bijelaID EK000568272
Podna svjetiljka BAILEY, 2xE27, IP20, bijelaID: EK000568272
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 64,10 €
- Cijena
- 51,28 €
S ovom podnom svjetiljkom postavljeni su svjetlosni naglasci i uvjerava svojim jednostavnim, ali plemenitim dizajnom. Koristi se, na primjer, u dnevnoj sobi, ovaj model može odlučno pridonijeti ugo...
Saznaj više
Dostavljamo već od 30.04.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
S ovom podnom svjetiljkom postavljeni su svjetlosni naglasci i uvjerava svojim jednostavnim, ali plemenitim dizajnom. Koristi se, na primjer, u dnevnoj sobi, ovaj model može odlučno pridonijeti ugodnoj atmosferi. Jednostavan rad osiguran je prekidačem za uključivanje i kabelom od 1,8 metara.
| Tip proizvoda | Podne svjetiljke |
| Boja | Bijela |
| Brand | GLOBO |
| Snaga | 40 W |
| Vrsta grla | E27 |
| IP zaštita | IP20 |
| Glavni materijal | Metal |
| LED | Ne |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 119 cm |
| Širina | 14 cm |
| Dubina | 14 cm |