Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
BESTWAY Bazen Odbojkaško igralište 254 x 168 x 97 cmID EK000389703
BESTWAY Bazen Odbojkaško igralište 254 x 168 x 97 cmID: EK000389703
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 46,98 €
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Bazen odbojkaško igralište dimenzije 254 x 168 x 97 cm, za djecu od 3+ godine. Kapacitet 636 litara.
| Tip proizvoda | Dječji bazeni |
| Brand | Bestway |
| Boja | Dekorativno |
| Kapacitet bazena | 636 l |
| Oblik bazena | Pravokutni |
| Filter pumpa | Ne |
| Ljestve | Ne |
| Pokrivalo za bazen | Ne |
| Podloga | Ne |
| Širina | 168 cm |
| Visina | 97 cm |
| Duljina | 254 cm |