Umjetno božićno drvce - LUX full 3D - 150cmID EK000627168
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 259,90 €
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Božićno drvce koje je izuzetno realistično drvce te se ne razlikuje od prirodnog, živog božićnog drvca.
Drvce LUX FULL 3D je božićno drvce izrađeno od 100% PE (polietilen) grančica zelene boje. Samo kraći dio grana duboko u unutrašnjosti božićnog drvca (i njegovog debla) je omotan PVC folijom (u boji koja odgovara granama) Exclusive Lux grane su zašivene (koncima), tako da je nema bockanja božićnog drvca .
Drvce ima sve iglice FULL 3D vani čime se postiže efekat realističnosti.
Opis drvca:
visina drvca: 150cm
boja drvca: zelena
broj grana: 369
promjer podnožja: 100cm
STALAK je uključen u paketu.
Drvce se lako sastavlja te ga je također nakon blagdana lako pospremiti za sljedeću godinu.
| Boja | Zelena |
| Masa | 8 kg |
| Brand | NB |
| Širina | 100 cm |
| Promjer | 100 cm |
| Tip drvca | Zeleno |
| Broj grana | 369 |
| Tip proizvoda | Umjetno božićno drvce |
| Visina | 150 cm |