Umjetno i usko božićno drvce – AMELIA snježna – 180cmID EK000627167
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 149,90 €
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Tanko božićno drvce Amelia nije samo iznimno elegantno drvce, već i praktično i univerzalno rješenje za svaki dom. Njegova tanka izrada savršeno funkcionira čak i u manjim sobama, zauzima malo prostora, a istovremeno daje božićni šarm.
Opis drvca:
visina drvca: 180cm
boja drvca: bijela
broj grana: 251
promjer podnožja: 52cm
vrsta postolja: saksija
težina: 5,7 kg
Drvce se lako sastavlja te ga je također nakon blagdana lako pospremiti za sljedeću godinu.
| Boja | Bijela |
| Masa | 6 kg |
| Brand | NB |
| Širina | 52 cm |
| Promjer | 52 cm |
| Tip drvca | Bijelo snježno |
| Broj grana | 251 |
| Tip proizvoda | Umjetno božićno drvce |
| Visina | 180 cm |