Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Podna svjetiljka PIED, E27, zlatnaID EK000500929
Podna svjetiljka PIED, E27, zlatnaID: EK000500929
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 142,39 €
Podna svjetiljka PIED metal/juta zlatna, promjer 35 cm, visina 138 cm, E27, 45-60 W.
Saznaj više
Dostavljamo već od 01.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Podna svjetiljka PIED metal/juta zlatna, promjer 35 cm, visina 138 cm, E27, 45-60 W.
| Tip proizvoda | Podne svjetiljke |
| Boja | Zlatna |
| Brand | N/A |
| Snaga | 60 W |
| Vrsta grla | E27 |
| Glavni materijal | Metal |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 138 cm |
| Širina | 35 cm |