Vidik podna svjetiljka 11131 (25 cm), 2xE27, E14, IP20, bijelaID EK000571410
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 63,81 €
Dostavljamo već od 07.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Jednostavan dizajn ove podne svjetiljke će Vas privući na prvu. Podna svjetiljka će se savršeno uklopiti u dnevnom boravku ili spavaćoj sobi. Ovu podnu svjetiljku moći ćete koristiti na jednostavan način pomoću prekidača koji je montiran na kabelu. Podna svjetiljka savršeno će odgovarati ljubiteljima klasike. Baza svjetiljke je sive boje dok su sjenila izrađena od kvalitetne plastike u bijeloj boji.
- Grlo: E27 + E14
- Broj izvora: 2
- Max.snaga žarulje: E27=60 W + E14= 40 W
- Žarulje uključene: Ne
- Promjer / širina (u mm): 250
- Visina (u mm): 1800
- Napon / Frekvencija: 220-240V~50/60Hz
- Materijal: Metal + plastika
- IP zaštita: IP20
| Tip proizvoda | Podne svjetiljke |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Siva |
| Brand | Vidik |
| Snaga | 100 W |
| Vrsta grla | E27, E14 |
| IP zaštita | IP20 |
| Glavni materijal | Metal |
| LED | Ne |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 180 cm |
| Širina | 25 cm |
| Dubina | 25 cm |