Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Stropna svjetiljka VINTAGE, E27, zlatnaID EK000500974
Stropna svjetiljka VINTAGE, E27, zlatnaID: EK000500974
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 177,75 €
Stropna svjetiljka VINTAGE, metalna, 72 x 20 cm, visina 26 cm, E27, 40 W.
Saznaj više
Dostavljamo već od 26.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Stropna svjetiljka VINTAGE, metalna, 72 x 20 cm, visina 26 cm, E27, 40 W.
| Tip proizvoda | Stropna rasvjeta |
| Boja | Zlatna |
| Brand | N/A |
| Snaga | 40 W |
| Vrsta grla | E27 |
| Glavni materijal | Metal |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 26 cm |
| Širina | 72 cm |