Viseća svjetiljka HILDEGARD, E27, IP20, smeđaID EK000568153
Viseća svjetiljka HILDEGARD, E27, IP20, smeđaID: EK000568153
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 70,50 €
- Cijena
- 54,99 €
Ova privjesak svjetiljka sjaji u mekom svjetlu i tako pruža opuštajući osjećaj blagostanja u vašoj sobi. Žarulja se prodaje zasebno. Vidljiva je žarulja E27, što alternativno omogućuje da se vrati ...
Saznaj više
Dostavljamo već od 17.04.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Ova privjesak svjetiljka sjaji u mekom svjetlu i tako pruža opuštajući osjećaj blagostanja u vašoj sobi. Žarulja se prodaje zasebno. Vidljiva je žarulja E27, što alternativno omogućuje da se vrati na dekorativnu žarulju. Preporučujemo LED žarulju za još veću održivost. Promjera 30 cm, ova bambusova svjetiljka ukrašava svaku sobu na vrlo poseban način.
| Tip proizvoda | Visilice |
| Boja | Crna |
| Brand | GLOBO |
| Snaga | 60 W |
| Vrsta grla | E27 |
| IP zaštita | IP20 |
| Glavni materijal | Bambus |
| LED | Ne |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 150 cm |
| Širina | 30 cm |
| Dubina | 30 cm |