Visilica KABLUNI, 6 x E27, bakrenaID EK000500504
Visilica KABLUNI, 6 x E27, bakrenaID: EK000500504
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 128,77 €
Visilice KABLUNI bakrena, metal, 126 x 126 cm, visina 102 cm, podesvia visina, 6 x E27, 40 W.
Saznaj više
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Visilice KABLUNI bakrena, metal, 126 x 126 cm, visina 102 cm, podesvia visina, 6 x E27, 40 W.
| Tip proizvoda | Visilice |
| Boja | Narančasta |
| Brand | N/A |
| Snaga | 40 W |
| Vrsta grla | E27 |
| Glavni materijal | Metal |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 102 cm |
| Širina | 126 cm |