Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Visilica MIRA, E27, crno/zlatnaID EK000501377
Visilica MIRA, E27, crno/zlatnaID: EK000501377
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 145,62 €
Visilica MIRA, crno/zlatna, metal, promjer 50 cm, visina 121 cm, visina sjenila 50 cm, promjer 25 cm, podesiva visina, duljina kabla 90 cm, E27, 40 W.
Saznaj više
Dostavljamo već od 19.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Visilica MIRA, crno/zlatna, metal, promjer 50 cm, visina 121 cm, visina sjenila 50 cm, promjer 25 cm, podesiva visina, duljina kabla 90 cm, E27, 40 W.
| Tip proizvoda | Visilice |
| Boja | Crno/Zlatna |
| Brand | N/A |
| Snaga | 40 W |
| Vrsta grla | E27 |
| Glavni materijal | Metal |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 121 cm |
| Širina | 50 cm |