Zidna svjetiljka HALAT, E27, 2/1ID EK000500545
Zidna svjetiljka HALAT, E27, 2/1ID: EK000500545
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 137,66 €
- Cijena
- 101,91 €
Zidna svjetiljka HALAT, set 2 komada, drvo 3 x 10 cm, ručni rad, dimenzija 18 x 30 x 10 cm, duljina konopca 1 m, 1 x E27, 40 W.
Saznaj više
Dostavljamo već od 08.04.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Zidna svjetiljka HALAT, set 2 komada, drvo 3 x 10 cm, ručni rad, dimenzija 18 x 30 x 10 cm, duljina konopca 1 m, 1 x E27, 40 W.
| Tip proizvoda | Zidne svjetiljke |
| Boja | Smeđa |
| Brand | N/A |
| Snaga | 40 W |
| Vrsta grla | E27 |
| Glavni materijal | Drvo |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 30 cm |
| Širina | 18 cm |
| Dubina | 10 cm |