Samsung Galaxy S20 FE violet, mobitel ROID EK000399262
Samsung Galaxy S20 FE violet, mobitel ROID: EK000399262
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
Testiran uređaj, oštećena ambalaža ili oštećen uređaj. Detaljan opis pronađite u opisu artikla.
- Cijena
- 663,48 €
NAPOMENA: UREĐAJ IMA OGREBOTINU NA EKRANU, NIJE BIO KORIŠTEN. OTVARANA AMBALAŽA. *6,5" Super AMOLED HDR10+, 120Hz zaslon, *Ex...
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
NAPOMENA: UREĐAJ IMA OGREBOTINU NA EKRANU, NIJE BIO KORIŠTEN. OTVARANA AMBALAŽA.
*6,5" Super AMOLED HDR10+, 120Hz zaslon,
*Exynos 990 (7 nm+) procesor,
*Trostruke AI kamere
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Ljubičasta |
| Brand | Samsung |
| Širina | 74.5 cm |
| Vrsta OS-a | Android 10.0 (Q) |
| Visina | 159.8 cm |
| Veličina zaslona | 6.5 " |
| Tip zaslona | Super AMOLED 1080 x 2400 piksela, HDR10+, Always-on zaslon, 120Hz osvježavanje ekrana |
| Tip procesora | Exynos 990 (7 nm+) |
| SIM | Dual |
| Proširiva memorija | Da, microSD |
| Prednja kamera | 32 MP, f/2.0, 26mm, AF, HDR |
| Ostalo | Type-C, senzor otiska prsta ispod ekrana (ultrasonic), NFC, 3.5mm jack, 25W brzo punjenje baterije, reverzibilno bežično punjenje (puni drugi telefon kao bežični powerbank), IP68 otpornost na vodu i prašinu |
| Operativni sustav | Android |
| Kapacitet baterije | 45000 mAh |
| Interna memorija | 128 GB |
| Dubina | 8.4 cm |