Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Samsung 55" QLED TV QE55Q80D, 4K UHD, Tizen Smart TV, Direct Full ArrayID EK000609749
Samsung 55" QLED TV QE55Q80D, 4K UHD, Tizen Smart TV, Direct Full ArrayID: EK000609749
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupnjom televizora i jednog od odabranih Vogel's nosača dobivaš 20% popusta na nosač!
Potrebno je ubaciti televizor i odabrani nosač u košaricu. Ponuda vrijedi do 31.07.2026. ili do isteka zaliha.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 879,00 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 2 god |
| Ostalo | NQ4 AI Gen2 Processor |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Osvježavanje slike [Hz] | 100 Hz |
| Operativni sustav | Tizen |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | QLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Dijagonala | 55 inch/140 cm |