TCL 65" QD-Mini LED TV 65C9K, 4K HDR Premium 5800, Google TV, 144Hz Motion Clarity Pro, Audio by BANG & OLUFSENID EK000712129
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Ostvari dodatne 3 g. jamstva registracijom unutar 30 dana od kupovine. Više ovdje. Prve 2 g. jamstva TV ima puni KASKO.
Ostvari pravo na dodatne 3 godine jamstva registracijom unutar 30 dana od kupovine. Registracija i svi detalji promocije se nalaze ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici na sve načine plaćanja!
Više saznaj ovdje!
Kupnjom televizora i jednog od odabranih Vogel's nosača dobivaš 20% popusta na nosač!
Potrebno je ubaciti televizor i odabrani nosač u košaricu. Ponuda vrijedi do 31.07.2026. ili do isteka zaliha.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 1.699,00 €
- Cijena
- 1.399,00 €
- 5% svi načini plaćanja
Dostavljamo već od 04.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
TCL MINI LED TV 65", Google TV
65C9K
- Serija preciznog zatamnjenja do 5184 zona
- HDR 5800 nita
- QLED
- CrystGlow WHVA panel
- ZeroBorder
- 144Hz Native Refresh Rate
- Audio od Bang & Olufsena
- Tanak i integriran dizajn
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | TCL |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 2 god |
| VESA standard | 300 x 300 |
| USB 3.0 | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 144 Hz |
| Energetska klasa | E |
| Operativni sustav | Google TV |
| TV tuner | DVB-T2/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | MINI LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Osvjetljenje | Direktno |
| HDMI 2.1 | 4 kom |
| Dijagonala | 65 inch/165 cm |