NAKAMURA bicikl MTB SIKO 26'' bijeliID EK000372581
NAKAMURA bicikl MTB SIKO 26'' bijeliID: EK000372581
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 424,58 €
Veličina kotača: 26" | Veličina okvira: 19" | Visina vozača: 170 - 180cm | Kočnice: Mehaničke disk kočnice | Suspenzija: Hardtail (prednja suspenzija) |
Saznaj više
Jamstvo: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | Nakamura |
|---|---|
| Zemlja proizvođača | EU |
| Okvir | 19'' |
| Stražnji mjenjač | Shimano Tourney 7 brzina |
| Prednji mjenjač | Shimano Tourney 3 brzine |
| Gume | 26x1,95, dvostruki zid |
| Kočnice | Mehanički disk Promax |
| Boja | Bijela |
| Jamstvo | 1 god |
| Tip proizvoda | MTB bicikli |
| Brand | Nakamura |
| Vilica | 26 " |
| Veličina okvira | 19 " |
| Veličina kotača | 26 " |
| Suspenzija | Hardtail (prednja suspenzija) |
| Stražnji mjenjač | Shimano |
| Spol | Uniseks |
| Prednji mjenjač | Shimano |
| Materijal izrade | Aluminij |
| Kočnice | Mehaničke disk kočnice |
| Broj brzina | 21 |
| Visina vozača u cm | 170 - 180cm |