Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
RING sobni bicikl RX 112ID EK000334766
RING sobni bicikl RX 112ID: EK000334766
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici na sve načine plaćanja!
Više saznaj ovdje!
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 239,00 €
- Cijena
- 159,00 €
- 5% svi načini plaćanja
Digitalni LCD display na kojem lako možete pratiti sljedeće funkcije: potrošnja kalorija, vrijeme vožnje, brzina, prijeđeni put, scaning, odometer- ukupna km koja...
Saznaj više
Dostavljamo već od 28.04.2026
Jamstvo: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
- Digitalni LCD display na kojem lako možete pratiti sljedeće funkcije: potrošnja kalorija, vrijeme vožnje, brzina, prijeđeni put, scaning, odometer- ukupna km koja se ne može brisati, mjerenje pulsa – mjeri se na rukohvatima-dlanovi.
- 8 stupnjeva opterećenja (magnetni prijenos i masivan mjenjač za opterećenje)
- 8 stupnjeva razine visine sjedišta- podešavanje gore-dolje
- Nova high-tech magnetna tehnologija;
- Posjeduje kotačiće za lakše premještanje - moderan dizajn
- Boja metala-mat crna, boja kutije-mat crna
- Moderan dizajn
- Dimenzije montirane sprave: 84x48x127.5
- Zamašnjak težine 8 kg
- Maksimalna težina korisnika 120kg
- Neto/brtuo težina: 19,5/22 kg
- Jamstvo: 2 godine
- Osiguran servis i svi rezervni dijelovi
| Jamstvo | 1 god |
| Tip proizvoda | Sobni bicikl i spinning |
| Brand | Ring |
| Podešavanje opterećenja | Ručno podešavanje |
| Težina zamašnjaka | 8 kg |
| Stupnjevi otpora | 8 |
| Mjerenje pulsa | Da |
| Kotači za transport | Da |
| Funkcije kompjutera | Potrošnja kalorija, vrijeme vožnje, brzina, pređeni put, scaning, odometer- ukupan broj km koja se ne može brisati, mjerenje pulsa |
| Težina sprave | 22 kg |
| Maksimalna nosivost | 120 kg |
| Podešavanje visine sjedišta | Da |
| Podešavanje volana | Ne |