Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
RING sobni bicikl RX 220ID EK000230193
RING sobni bicikl RX 220ID: EK000230193
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici na sve načine plaćanja!
Više saznaj ovdje!
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 319,00 €
- Cijena
- 219,00 €
- 5% svi načini plaćanja
Opis proizvoda • Digitalni ekran (potrošnja kalorija, vrijeme vožnje, brzina,...
Saznaj više
Dostavljamo već od 28.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Opis proizvoda
• Digitalni ekran (potrošnja kalorija, vrijeme vožnje, brzina, pređeni put, scaning, odometer- ukupan broj km koja se ne može brisati, mjerenje pulsa –mjeri se na rukohvatima - dlanovi)
• 8 stupnjeva opterećenja - magnetni prijenos
• 8 stupnjeva nivoa visine sjedišta (jako, udobno); podešavanje sjedišta gore - dole
• Nova high-tech magnetna tehnologija; ojačan prijenosni remen i ležaj
• Podešavanje kuta upravljača
• Kotačići za transport
• Boja metala-crna, boja kutije-sjaj crna- siva-plavi detalj
• Nivelacija u odnosu na površinu na kojoj bicikl stoji
• Dimenzije montirane sprave: 100x52x132
• Tezina zamašnjaka: 9 kg.
• Max. težina korisnika: 130 kg
• NW-29 kg, GW 32 kg.
• Garancija: 12 mjeseci
• 8 stupnjeva opterećenja - magnetni prijenos
• 8 stupnjeva nivoa visine sjedišta (jako, udobno); podešavanje sjedišta gore - dole
• Nova high-tech magnetna tehnologija; ojačan prijenosni remen i ležaj
• Podešavanje kuta upravljača
• Kotačići za transport
• Boja metala-crna, boja kutije-sjaj crna- siva-plavi detalj
• Nivelacija u odnosu na površinu na kojoj bicikl stoji
• Dimenzije montirane sprave: 100x52x132
• Tezina zamašnjaka: 9 kg.
• Max. težina korisnika: 130 kg
• NW-29 kg, GW 32 kg.
• Garancija: 12 mjeseci
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Sobni bicikl i spinning |
| Brand | Ring |
| Podešavanje opterećenja | Ručno podešavanje |
| Težina zamašnjaka | 9 kg |
| Stupnjevi otpora | 8 |
| Mjerenje pulsa | Da |
| Kotači za transport | Da |
| Funkcije kompjutera | Potrošnja kalorija, vrijeme vožnje, brzina, pređeni put, scaning, odometer- ukupan broj km koja se ne može brisati, mjerenje pulsa |
| Težina sprave | 29 kg |
| Maksimalna nosivost | 120 kg |
| Podešavanje visine sjedišta | Da |
| Podešavanje volana | Ne |