Auto na akumulator Jeep BRD-7588 crniID EK000547510
Auto na akumulator Jeep BRD-7588 crniID: EK000547510
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 329,00 €
Motor: 4x45W Baterija: 12V10Ah Brzine: 2 brzine (naprijed/nazad), 3 razine brzine Veličina: 112 cm x 70 cm x 63 cm Brzina: 2-6 km/h Težina vozila: 18 kg Max. nosivost: 30 kg Vrijeme punjenja: 8 sa...
Saznaj više
Dostavljamo već od 07.04.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Motor: 4x45W
Baterija: 12V10Ah
Brzine: 2 brzine (naprijed/nazad), 3 razine brzine
Veličina: 112 cm x 70 cm x 63 cm
Brzina: 2-6 km/h
Težina vozila: 18 kg
Max. nosivost: 30 kg
Vrijeme punjenja: 8 sati
Vrijeme vožnje: do 1 sat
| Brand | NB |
| Dobna Granica | 3+ |
| Tip proizvoda | Auti na akumulator |
| Napon baterije | 12 V |
| Snaga motora | 45 W |
| Nosivost | 30 kg |
| Kapacitet baterije | 10 Ah |
| Broj motora | četiri |