Motor na akumulator HT-5188, plaviID EK000494999
Motor na akumulator HT-5188, plaviID: EK000494999
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 199,00 €
Motor na akumulator HT-5188, plavi Opće informacije: Model:
Saznaj više
Jamstvo: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Motor na akumulator HT-5188, plavi
Opće informacije:
- Model: HT-5188
- Boja: plava
Tehnički podaci:
- Motor: 2x35W
- Baterija: 2x6V, 4Ah
- Veličina: 92cm x 53 cm x 62 cm
- Brzina: 5 km/h
- Težina vozila: 9,5 kg
- Max. nosivost: 25 kg
- Vrijeme punjenja: 8 sati
- Vrijeme vožnje: oko 1 sat
- Kočnica: automatska kočnica nakon otpuštanja gasa
Oprema:
- Sjedalo: plastično
- Kotači: plastični
- Svjetla: prednja svjetla
- Audio: muzički panel, USB, MP3
| Jamstvo | 1 god |
| Brand | NB |
| Dobna Granica | 3+ |
| Tip proizvoda | Motori na akumulator |
| Napon baterije | 6 V |
| Snaga motora | 70 W |
| Nosivost | 25 kg |
| Kapacitet baterije | 4 Ah |
| Broj motora | dva |