Pernica, puna, 1 zip, Connect, CatID EK000598648
Pernica, puna, 1 zip, Connect, CatID: EK000598648
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 19,22 €
Ova šarmantna pernica donosi sve što vam treba za uspješno suočavanje s izazovima školske godine, uključujući 35 kvalitetnih pribora. Perica ima praktičan diza...
Saznaj više
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Ova šarmantna pernica donosi sve što vam treba za uspješno suočavanje s izazovima školske godine, uključujući 35 kvalitetnih pribora.
Perica ima praktičan dizajn s jednim zipom i dva preklopa, što olakšava organizaciju i pristup svim važnim potrepštinama. U njoj ćete pronaći:
- 12 flomastera u školskim bojama
- 12 drvenih bojica za neograničene kreativne mogućnosti
- 2 grafitne olovke HB za precizno pisanje i crtanje
- Šiljilo i gumica za brisanje grešaka
- PVC ravnalo za precizno mjerenje
- Olovku kemijsku trobojnu za označavanje i isticanje
- Tehničku olovku debljine 0,5 mm i mine iste veličine
- 2 kemijske olovke za svakodnevno pisanje
- Raspored sati za praćenje vremena i obveza
Dimenzije pernice su 20x16x4 cm, idealne za nošenje u torbi ili ruksaku bez zauzimanja previše prostora.
| Tip proizvoda (školski pribor) | Pernica |
| Brand | Connect |
| Razred | 1.-4. razred O.Š. |
| Spol | Ženski |
| Motiv | Životinje |
| Vrsta pernice | S priborom |
| Visina | 20 cm |
| Duljina | 16 cm |
| Širina | 4 cm |