Školska torba, anatomska, Target, GamerID EK000605834
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 86,99 €
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Školska TARGET GT CLICK torba je posebno dizajnirana za djecu koja kreću u školu. Torba je vrlo lagana, izdržljiva i odlikuje visokom kvalitetom materijala. Poliester 600D osigurava da će sadržaj biti siguran bez obzira na vrijeme. Školski ruksak GT raste s djetetom. Ugrađeni sustav omogućuje pravilno poravnanje torbe, ovisno o visini djeteta. Naramenice se mogu dodatno podesiti na položaj koji odgovara veličini djeteta. Prozračni mrežasti materijal za optimalnu cirkulaciju zraka na leđima osmišljena je tako kako bi imala bolju i učinkovitu ventilaciju. Naramenice su jake, mekane, široke i lako podesive i dijete samostalno može lako prilagoditi torbu u najbolju poziciju. Kako bi bila djeca sigurna ugrađeni su reflektirajući elementi, koje čine djecu vidljivu po noći s bilo koje strane. Target anatomske torbe imaju i unutarnje organizatore za lakše pohranjivanje sadržaja. Dva bočna džepa prilagođena su za nošenje boce s tekućinom. Dno školske torbe ima i tvrdo kvalitetno višeslojno EVA dno s 4 nožice za boljnu stabilnost, koje je i malo više od poda tako, da torba ne dođe u kontakt s prljavštinom ili vodom na podu. TARGET anatomske torbe su proizvedene u Europi.
Indikativna dob: 6-8 godina
Kapacitet: 23 l
Materijal: 600D poliester
Težina: 840 g
Dimenzije u cm (š*d*v): 29 x 24 x 37 cm
| Tip proizvoda (školski pribor) | Školski ruksaci |
| Brand | Target |
| Razred | 1.-4. razred O.Š. |
| Spol | Muški |
| Motiv | Gaming |
| Vrsta torbe/ruksaka | Anatomski |
| Volumen | 23 l |
| Visina | 37 cm |
| Širina | 29 cm |
| Duljina | 24 cm |
| Težina | 840 g |
| Tip proizvoda | Školski pribor |