Školski ruksak, Target, Teen VibesID EK000699896
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 20% popusta u košarici na ovaj proizvod!
- Cijena
- 46,49 €
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Ruksak je opremljen Air Flow sustavom stražnjeg dijela, čija posebna konstrukcija omogućuje bolju cirkulaciju zraka između leđa i ruksaka, što povećava udobnost nošenja.
Naramenice su podesive po duljini i dodatno podstavljene, što pridonosi ugodnijem nošenju, a ruksak se po potrebi može pričvrstiti i preko prsa, za bolju stabilnost tijekom nošenja.
Unutrašnjost sadrži džepni razdjelnik, koji pomaže u organizaciji školskog pribora i ostalih stvari.
Ruksak ima tri velika gornja pretinca s patentnim zatvaračem te dva bočna džepa, idealna za bocu s vodom ili manje predmete.
Kapacitet: 24 l
Težina: 600 g (super lagan)
Dimenzije: 46 × 32 × 18 cm
Materijal: 600 x 600D poliester
| Tip proizvoda (školski pribor) | Školski ruksaci |
| Brand | Target |
| Razred | 5.-8. razred O.Š. |
| Spol | Ženski |
| Motiv | Šarene |
| Vrsta torbe/ruksaka | Ergonomski |
| Volumen | 24 l |
| Visina | 46 cm |
| Širina | 32 cm |
| Duljina | 18 cm |
| Težina | 600 g |