Gorenje zamrzivač FH21FPW RSID ER000473113
Gorenje zamrzivač FH21FPW RSID: ER000473113
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
Testiran uređaj, oštećena ambalaža ili oštećen uređaj. Detaljan opis pronađite u opisu artikla.
- Cijena
- 305,26 €
Gorenje zamrzivač FH21FPW RS NAPOMENA:OTVORENA AMBALAŽA, TESTIRANA ISPRAVNOST UREĐAJA U SERVISU. UREĐAJ U POTPUNOSTI ISPRAVAN, NEKORIŠTEN. ...
Saznaj više
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Gorenje zamrzivač FH21FPW RS
NAPOMENA:OTVORENA AMBALAŽA, TESTIRANA ISPRAVNOST UREĐAJA U SERVISU. UREĐAJ U POTPUNOSTI ISPRAVAN, NEKORIŠTEN.
Gorenje zamrzivač FH21FPW

Škrinja za zamrzavanje - FH21FPW
Značajke
FreezeProtect - 15°C
Velika hladnoća više nije problem jer će ovaj zamrzivač savršeno raditi čak i pri niskim temperaturama do -15 ° C, što ga čini savršenim izborom za garaže i podrume.
F (energetska učinkovitost)
Uređaji stari 15 ili više godina troše i do tri puta više energije od uređaja nove generacije. Gorenje novi modeli dolaze s izvrsnom toplinskom izolacijom, uređaji se mogu pohvaliti poboljšanim brtvljenjem vrata, najsuvremenijim komponentama rashladnog sustava i elektronskom regulacijom koja smanjuje korištenje energije na minimum.
Specifikacije
| Energetski razred | F |
| Razred buke | C |
| Materijal vrata | Lakirana |
| Kotačići | 4 |
| Klimatski razred | SN, N, ST, T |
| Broj zvjezdica zamrzivača | **** |
| UČINKOVITOST | |
| Broj kompresora | 1 kompresor |
| Ukupni volumen | 198 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 198 l |
| Kapacitet zamrzavanja u 24 sata | 9 kg |
| Kapacitet zamrzavanja | 4,5 kg |
| Vrijeme čuvanja u slučaju nestanka el.energije | 23 h |
| UPRAVLJANJE | |
| Mehaničko upravljanje | Yes |
| Odleđivanje zamrzvačkog dijela | Ručno odleđivanje zamrzivača |
| KARAKTERISTIKE | |
| FreezeProtect -15°C | Yes |
| OPREMA | |
| Osvjetljenje zamrzivača | LED osvjetljenje u pokrovu |
| Prostor za zamrzavanje | 2 košare |
| Bravica na vratima | Yes |
| TEHNIČKI PODACI | |
| Procijenjena godišnja potrošnja električne energije | 250 kWh |
| Razina buke (max.) | 38 dB(A)re1pW |
| Skriveni kondenzator | Da |
| Dimenzije aparata (ŠxVxD) | 80,2 × 85,4 × 55,9 cm |
| Dimenzije zapakiranog aparata (ŠxVxD) | 83,3 × 89 × 57,5 cm |
| Neto težina proizvoda | 30 kg |
| Bruto težina proizvoda | 32 kg |
| Priključna snaga | 120 w |
| Šifra proizvoda | 20008150 |
| EAN kod | 3838782551239 |
Dokumenata
| Jamstvo | 5 god |
| Brand | Gorenje |
| Energetska klasa | F |


