Častimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sve
Beko hladnjak B3RCNA364HXBRID EK000539122
Beko hladnjak B3RCNA364HXBRID: EK000539122
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Iskoristi 5% popusta u košarici na sve načine plaćanja!
Više saznaj ovdje!
Kupnjom ovog uređaja na poklon dobivaš Beko usisavač VCC 34801 AR!
Ponuda vrijedi do 30.06.2026. ili do isteka zaliha.
Besplatna dostava osim za dostavu u stan i uslugu "Ključ u ruke"! Ponuda vrijedi do 08.06.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 609,99 €
- Cijena
- 499,99 €
Dodatnih 5% u košarici
Cijena za prvih 100 kupaca
474,99 €
Beko hladnjak B3RCNA364HXBR
Saznaj više
Dostavljamo već od 02.06.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Beko hladnjak B3RCNA364HXBR
| Brand | Beko |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Boja | Tamno Siva |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip hladnjaka | Kombinirani hladnjak |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 316 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 210 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 106 l |
| Potrošnja električne energije | 247 kWh/annum |
| Buka (dB) | 37 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 186.5 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 66.3 cm |
| Neto težina | 69.3 kg |
| Bruto težina | 72 kg |