Častimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sve
Gorenje hladnjak NRK6202EW4ID EK000367557
Gorenje hladnjak NRK6202EW4ID: EK000367557
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Iskoristi 5% popusta u košarici na sve načine plaćanja!
Više saznaj ovdje!
Kupnjom ovog uređaja na poklon dobivaš mikrovalnu pećnicu MO17E1S!
Registracija i svi detalji promocije nalaze se ovdje.
Promocija traje do 03.08.2026. ili do isteka zaliha.
Besplatna dostava osim za dostavu u stan i uslugu "Ključ u ruke"! Ponuda vrijedi do 08.06.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 579,99 €
- Cijena
- 499,00 €
Dodatnih 5% u košarici
Cijena za prvih 100 kupaca
474,05 €
Gorenje hladnjak NRK6202EW4
Saznaj više
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Gorenje hladnjak NRK6202EW4
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 5 god |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip hladnjaka | Kombinirani hladnjak |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 331 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 235 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 96 l |
| Potrošnja električne energije | 246 kWh/annum |
| Buka (dB) | 38 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 200 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 59.2 cm |
| Neto težina | 61.5 kg |
| Bruto težina | 63.5 kg |