Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Gorenje hladnjak NRS9182VXB1ID EK000367552
Gorenje hladnjak NRS9182VXB1ID: EK000367552
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupnjom ovog uređaja na poklon dobivaš Gorenje mikrovalnu pećnicu MO20E1T4!
Registracija i svi detalji promocije nalaze se ovdje.
Promocija traje do 01.05.2026. ili do isteka zaliha.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 1.129,99 €
- Cijena
- 999,00 €
Gorenje hladnjak NRS9182VXB1
Saznaj više
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Gorenje hladnjak NRS9182VXB1
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 5 god |
| Boja | Siva |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Side by side |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 560 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 369 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 191 l |
| Potrošnja električne energije | 324 kWh/annum |
| Buka (dB) | 42 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Ne |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Da |
| Ledomat | Da |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 179.3 cm |
| Širina | 91 cm |
| Dubina | 73.4 cm |
| Neto težina | 115 kg |
| Bruto težina | 124 kg |